وبگرانمقالاتآموزش وردپرسکد های وردپرستغییر لوگو ورود به پیشخوان وردپرس

تغییر لوگو ورود به پیشخوان وردپرس

  • مدیر
  • 2 نوامبر, 2018
  • 274 بازدید
تغییر لوگو ورود به پیشخوان وردپرس

اگر از طرفداران پر و پا قرص سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستید حتما هنگام ورود به سایتتان که در آدرس your Domain/wp-login قرار دارد متوجه لوگوی وردپرس شده باشید و احتمالا صد در صد مطمئن هم شده باشید که این لوگو عوض شدنی نیست و باید با آن کنار بیایید.

خب اگر شما هم از این دست آدم هایی هستید که چنین فکر میکنید باید بگویید که کاملا در اشتباه بوده اید سیستم مدیریت محتوایی مثل وردپرس چنان قدرتمند است که می توانید هر چیزی را در آن به دلخواه خود تغییر دهید و خود دلیلی بر آن است که وردپرس بسیار محبوب و دوست داشتنی است.

 

تغییر لوگو ورود وردپرس

البته شاید عوض کردن لوگوی صفحه ورودی وردپرس در ابتدا کاری بیهوده به نظر برسد اما ممکن است بسیاری از افراد برای طراحی سایت برای مشتریان خود (که اغلب افرادی هستند که دوست دارند سایتشان کاملا شخصی شود) سایت را طراحی می کنند و می خواهند این لوگو را تغییر دهند.

در در این مطلب آموزشی از کدهای وردپرس به تغییر این لوگو می پردازیم پس در ادامه با وبگران همراه باشید:

ابتدا در قالب سایت خود پوشه ای با نام functions.php را بیابید و کد های زیر را به انتهای آن اضافه کنید ( دقت کنید قبل از همه چیز از این فایل مهم پشتیبان گرفته باشید تا به مشکل بر نخورید )

سپس طبق کد ها پوشه ای با نام img را پیدا کنید ( اگر این پوشه در قالب سایتتان وجود ندارد آن را بسازید ) و فایل عکس خود را که در اینجا با نام logo.png است را به آن اضافه کنید و اگر به صفحه ورود و ثبت نام سایت خود بروید لوگوی خود را مشاهده می کنید:

function custom_loginlogo() {
echo '<style type="text/css">
h1 a {background-image: url('.get_bloginfo('template_directory').'/images/login_logo.png) !important; }
</style>';
}
add_action('login_head', 'custom_loginlogo');
دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*
*