وبگرانصفحه اصلی

طراحی قالب وردپرس کاری است که بسیاری از شرکت های امروزی در ایران انجام می دهند ما علاوه بر آن کلمه استاندارد هم به آن اضافه می کنیم یعنی طراحی قالب استاندارد وردپرس. استاندارد از آنجا که کد های داخلی باید تمامی موارد سئو را رعایت کند که این مسئله یکی از نیاز های پایه در طراحی سایت محسوب می شود.

 

 

امروزه تبدیل کد های خام html به php یا داینامیک کردن آن به صورتی که کاربران نهایی بتوانند به راحتی اطلاعات خود را از طریق پنل مدیریت تغییر دهند به یکی از مهم ترین مسائل طراحی سایت تبدیل شده است که ما در وبگران این موضوع را به عنوان مهم ترین وظیفه خود قرار داده ایم و همچنین سیستم مدیریت محتوای وردپرس را به عنوان بهترین در نوع خود می دانیم که پنل مدیریت کاملا اختصاصی را در اختیار کاربران و وبمستران قرار می دهد.

 

 

وقتی می خواهیم فایل psd که پیش تر توسط گرافیست تهیه می شود را به کد های html تبدیل کنیم تا توسط مرورگر های تحت وب خوانده شود علاوه بر منظم نوشتن کد ها و کامنت گذاری، تبدیل نهایی فایل psd به html به صورتی که کوچکترین فرقی باهم نداشته باشند نیز بسیار مهم است این مسئله از آنجا مهم است که تجربه نشان می دهد که کاربران بر این موضوع بسیار حساس هستند.