وبگرانطراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت وبگران

برای سفارش طراحی سایت فرم زیر را برای ما ارسال کنید تا در کمترین زمان ممکن سایت مورد نظر خود را با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت ممکن سفارش دهید:


webgaaran-order

webgaaran-order

برخی از ویژگی های طراحی سایت وبگران:

  • طراحی سایت به شیوه ای کاملا زیبا و به روز برای جذب مشتریان
  • طراحی پنل مدیریت اختصاصی با توجه به نیاز های هر سایت و تغییر آن به وسیله مشتری
  • بهینه سازی و سئو سایت همزمان با طراحی سایت
  • طراحی واکنش گرا برای استفاده از موبایل و یا تبلت
  • ملاک قرار دادن صفحاتی با سرعت بارگذاری 5 ثانیه و تست توسط سایت های معتبر
  • توجه به گزینه امنیت و طراحی سایتی ایمن با توجه به نیاز های مدیران سات

طراحی سایت وبگران

طراحی سایت

امروز کسب و کار تجاری به عاملی مهم و مدرن تبدیل شده است و برای تحقق یافتن این امر داشتن وبسایت برای تمای مشاغل لازم و ضروری است.

ناگفته نماند صرف داشتن وب سایت باعث نمیشود تا نسبت به سایر رقیبانتان پیشی بگیرید بلکه برای نایل شدن به این امر یکی از فاکتور ها توجه به ظاهر و تجربه کاربر از رویت وبسایت ( UI/UX ) میباشد.

بدیهی هرچه سایت شما ظاهر مناسب تری داشته باشد کاربران برای مدت زمان طولانی تری در سایت شما باقی می مانند جالب است بدانید یکی از دیگر از فاکتور های کیفیت سایت که موتور های جستجو از جمله گوگل به آن توجه زیادی میکند زمان باقی ماندن کاربر در سایت ( Session Duration ) است یعنی زمانی که کاربر وارد سایت شما شده و تمامی صفحات شما را بازدید میکند و از سایت شما خارج می شود.

بهینه سازی سایت

مناسفانه امروزه تمامی شرکت های طراحی سایت خروجی کارشان را فقط به ظاهر مناسب و صرفا جلب توجه نهایی مشتریشان محدود میکنند و در نتیجه بعد از مدت کوتاهی مشتری از اینکه سایتش کارایی و نتیجه مطلوب نداشته است و یا به نوعی مثمر ثمر نبوده است ابراز شکایت میکند که البته دلیلش هم برای ما مشخص است چرا که سایتش بر اساس معیار های سئو یا بهینه سازی سایت طراحی نشده است و در نتیجه برای موتورهای جستجویی مثل گوگل و بینگ دارای ارزش مناسبی نیست.

طراحی واکنش گرا

wordpress-responsive

wordpress-responsive

طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرا به نوعی از طراحی وب میگویند که به انواع پلت فرم های امروزی نظیر موبایل تبلت لپ تاپ و رایانه های رومیزی به نوعی واکنش نشان دهد و به نوعی شناور باشد.

موتور های جستجو و از مهم ترین آن ها گوگل برای سایت هایی که واکنش گرا نیستند جریمه سنگینی درنظر گرفته و ارزش و رتبه و اعتبار چنین سایت هایی را به شدت کاهش میدهد مسلما سایتی که رتبه پایینی از نظر گوگل دارد در نتایج آن هم ضعیف خواهد بود.

گوگل طراحی واکنشی را به طراحی خاص برای یک پلت فرم خاص به طور مثال موبایل را ترجیح میدهد چرا که طراحی به خصوص برای یک دستگاه دارای html و url خاص خود بوده و گوگل را مجبور به دوباره سازماندهی و دوباره نشانه گذاری میکند و این ابدا ایده خوبی نیست.

امروزه متاسفانه سایت هایی وجود دارند که فقط بر روی یک دستگاه به خصوص به خوبی به تصویر کشیده میشوند. اساس اصلی طراحی سایت ما بر طراحی واکنش گراست و این عامل مهم را بر روی تمامی پروژه ها اجرا خواهیم کرد.

تاثیر سرعت سایت

wordpress-speed

wordpress-speed

هر چه وب سایت شما کند تر باشد نارضایتی بیشتری را از کاربران به همراه دارد در نتیجه بازدید کنندگان از سایت شما هر روز کمتر میشود حال فرض کنید سایت شما یک فروشگاه اینترنتی باشد خودتان میتوانید تصور کنید که تمامی هزینه و وقتی که برای ساخت چنین سایتی داده اید همگی به هدر رفته است آن هم برای یک عامل مهم و کلیدی به اسم سرعت سایت شما.

برای داشتن سایت با سرعت بالا چند عامل کلیدی وجود دارد که از مهم ترین آنها طراحی سایت با کد های کمتر و بهینه است.

ما در سایتی را طراحی میکنیم که دارای کد های اضافی نبوده و تمام نیاز های مشتری را برطرف کند نه کمتر و نه بیشتر.

البته معنای حقیقی طراحی سایت اختصاصی هم همین است و این امتیاز مهم و کلیدی است نسبت به قالب سایت های آماده که توجهشان را به تمامی کاربران است ممکن و پر از کدهای اضافه باشد. ایده اصلی ما به کارگیری قالب سبک و بهینه است.

امنیت سایت

ساده بگوییم ما ایرانی ها تا وقتی مشکلی برایمان پیش نیاید پی چاره نیستیم و البته در این موره وقتی پی چاره میگردیم که خیلی دیر شده است و تمامی اطلاعاتمان از بین رفته است. یکی دیگر از دلایل اینکه ما شما را به استفاده از قالب های شخصی ملزم میکنیم هم همین است.

نفوذ به هیچ سیستمی غیر ممکن نیست و تمامی سیستم های مدیریت محتوا (CMS) به نوعی دارای حفره های امنیتی هستند که البته با توجه به نوع سایت و درجه آسیب پذیری آن میتوان این آسیب ها را برطرف نموده و تا حد غیر ممکن بالا برد.

امروزه بسیاری از توسعه دهندگان زبان PHP را برای توسعه سایت خود انتخاب میکنند چرا که یک زبان اسکریپتی متن باز سمت سرور بوده و با هر دو سیستم ویندوز و یونیکس همخوانی دارد و به عقیده خیلی ها یکی از دلایلی که باعث شده است تا سایت های بزرگی مثل گوگل از زبان PHP استفاده کنند امکان ایمن سازی بیشتر آن نسبت به سایر زبان های برنامه نویسی است.

 

HTML

برای اهمیت این زبان همین کافی است که بدانیم حاصل خروجی تمامی زبان های برنامه نویسی نظیر (PHP, ASP, Python) سمت سرور در نهایت به شکل زبان html به مرورگر ها ارسال میشود.

این زبان تنها مختص برنامه نویسان و توسعه دهندگان وب نیست بلکه هرکسی با هر جایگاه شغلی میتواند از این زبان برنامه نویسی به نحوی استفاده کند. داشتن آگاهی و دانش درباره این زبان هرچند اندک به شما این قدرت را میدهد تا خودتان وبسایتتان را به یک رزومه آنلاین تبدیل کرده یا قالب وبلاگ یا وبسایتتان تغییراتی را اعمال کنید.

jquery

جی کوئری در اصل یک کتابخانه جاوا اسکریپت است و برای ساده سازی دستورات پیچیده جاوااسکریپت به وجود آمده است.

این زبان برنامه نویسی در حال حاضر محبوبترین کتابخانه جاوا اسکریپت و رایگان است. همچنین این زبان این اختیار را به برنامه نویس میدهد تا پلاگین های مفیدی را برای جاوا اسکریپت تولید کرده و همه این عوامل باعث میشود تا صفحات وب پویا تر و دارای افکت و انیمیشن زیبا تری باشد.

این زبان به زودی بسیار رونق یافت و باعث شد که بسیاری از اسکریپت های تحت وب امروزی نظیر وردپرس و سایت های بزرگی جون گوگل و یاهو هم از این زبان یا فرم ورک محبوب و فوق العاده استفاده کنند.

PHP

زبان پی اچ پی یک زبان اسکریپتی شی گرای رایگان سمت سرور است که توسط وب سروری که نرم افزار پی اچ پی روی آن نصب یاشد به ترجمه و تفسیر میشود.

این زبان برخلاف بسیاری از زبان های برنامه نویسی برای طراحی و توسعه وب ساخته شده است و به خوبی با زبان html ارتباط و تعامل برقرار میکند.

طبق آمار بیش از هفتاد درصد از صفحات وب با استفاده از php و mysql و سیستم های مدیریت محتوایی که با استفاده از این زبان هستند به وجود آمده اند که این خود به نوعی اهمیت و پر رونق بودن این زبان را بیان میکند.

درباره سیستم محتوای وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای رایگان است که به کاربران این امکان را میدهد تا بتوانند سایت خود را به صورت پویا مدیریت کنند و درواقع خودشان مدیر سایتشان باشد.

در واقع سایت شما یک بار توسط طراح وب طراحی میشود و سپس خودتان میتوانید کار مدیریت را انجام دهید. این سیستم مدیریت محتوا ارتباط خوبی هم با سئو دارد و به شرط آن که هنگام طراحی آن موارد سئو رعایت گردد.

نتایج بسیار خوبی در موتورهای جستجو از جمله گوگل دارد.وردپرس یکی از منعطف ترین سیستم های مدیریت محتوای جهان هست به طوری که هر شخصی با حداقل دانش و آگاهی میتواند سایت خود را هرچند محدود مدیریت کند و از داشتن یک وب سایت در حد عالی نهایت لذت را ببرد.